Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Mirjana

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 602 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Standardně vybavený apartmán s příslušenstvím, TV/SAT, gril, možnost parkování a klimatizace (na vyžádání za poplatek).
Oblázková: ve vzdálenosti asi 250 m od vily.

Sport a zábava

Tenis, stolní tenis, potápění, škola potápění, volejbal, minigolf, vodní sporty, v městečku diskotéky, restaurace, kavárny, bary. Pro děti: hřiště na míčové hry, pískoviště, skákadla, prolézačky.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 4-lůžkovém apartmánu. Bližší popis daného typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
TRILO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán o rozloze 70m2, dvě ložnice, kuchyně, TV/SAT, soc. zařízení, terasa/balkon (12 m2), výhled na moře.

Poloha

Město s přístavem a turistické centrum v neuvěřitelně nádherném přírodním prostředí, chráněném před severními větry. Letovisko leží na poloostrově mezi zátokami Raduča a Primošten. V zátokách se táhnou 2 velké pláže. Primošten je jedním z nejkrásnějších městeček v Jaderském moři a proslulým turistickým centrem Dalmácie. Villa Mirjana je situována asi 250 m od moře, ve vzdálenosti asi 300 m se nachází malebné centrum a asi 350 m jsou vzdáleny restaurace a obchody.
Od moře: 250.
Od centra: 300.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních vyhlášených restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat