Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánová Vila Porat

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Popis

Pláž : skalnatá a oblázková (5 minut pěší chůze), velká pláž na poloostrově Raduča (15 minut pěší chůze).,každý apartmán má TV/sat, Wi-Fi a garantované 1 parkovací místo před vilou, v hlavní sezoně mají klienti z apartmánů Kamenica a Pidoč garantovaná parkovací místa za sebou.

Ubytování

A2 klimatizované studio (Ogrc): obývací pokoj se 2 lůžky, kuchyňský a jídelní kout, sprcha/WC, terasa • A2 nové klimatizované studio (Vongola): obývací pokoj se 2 lůžky, kuchyňský a jídelní kout, sprcha/WC, balkon • A2+2 klimatizovaný apartmán (Kamenica): 1/2 pokoj, obývací pokoj se 2 lůžky, kuchyňský a jídelní kout, sprcha/WC, terasa • A4 klimatizovaný apartmán (Pidoč): 2/2 pokoje, obývací pokoj, kuchyňský a jídelní kout, sprcha/WC, terasa • A4+1 klimatizovaný apartmán (Prstac): 2/2 pokoje, obývací pokoj s 1 lůžkem, kuchyňský a jídelní kout, sprcha/WC, terasa.

Poloha

Přímo u moře, 10 minut pěší chůze od historické části Primoštenu.

Ostatní

Město s přístavem ležícím na malém poloostrově mezi zálivy Raduča a Primošten. Ve středověku sloužilo toto město jako opevnění před tureckými nájezdy a stálo na ostrůvku, s pevninou bylo spojeno mostem. Nyní je Primošten jedno z nejznámějších turistických měst Dalmacie s množstvím charakteristických úzkých uliček. Hosté zde mohou navštívit na 50 restaurací a ochutnat místní speciality, mezi kterými je nejznámější jehněčí maso pečené v peci a červené víno Babič. V letní sezóně zde můžete zažít mnoho kulturních akcí a slavností.,Při příjezdu : hlaste se u majitele vily na adrese: Zagrebačka ul. 2, Primošten.,Domácí mazlíčci :nejsou dovoleni.,Check in/out :od 14 hod./do 10 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat