Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé apartmány Primošten

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
17 °C - Oblačno
17 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 795 Kč

Dostupných: 108 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Městečko Primošten leží mezi Šibenikem a Splitem. Staré rybářské městečko vzniklo v době tureckých nájezdů, kdy osada na ostrově ještě nebyla spojena s pevninou. Od šedesátých let je jedním z nejvyhledávanějších letovisek na Jadranu. Poloostrov Raduča nabízí koupání na příjemných oblázkových plážích i možnost sportovního vyžití na tenisových kurtech. Staré město pak poskytuje široké možnosti večerní zábavy. Oblast Primoštenu je rovněž známá jako centrum pěstování vinné révy a červeného vína Babič.

Popis

Koupání: Na poloostrově Raduča, který nabízí možnost koupání na několika oblázkových i skalnatých plážích, nebo na dalších plážích v centru městečka. Vzdálenost od ubytování 250 - 700 m.

Ubytování

Soukromé apartmány jsou situovány zpravidla v nové části městečka Primošten. Vzdálenost od historického centra cca 300 - 600 m. K dispozici jsou 2 - 8 lůžkové apartmány (1 - 3 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky, kuchyňka, koupelna, balkón nebo terasa) v soukromých vilkách nebo řadových domech.

Stravování

Možnost vlastního vaření v kuchyňce apartmánu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat