Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Zora

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno
Cena za osobu od 6 882 Kč

Dostupných: 62 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Vybavení hotelu: hala s recepcí, restaurace, kavárna, aperitiv bar, TV místnost, konferenční místnost.

Pláž: oblázková.

Parkování - hotelové parkoviště za poplatek 5,-EUR /den - platí se na místě. Dětská postýlka za poplatek 5,- €/den.Trezory: pro pokoje Comfort - na recepci za poplatek 3,- €/den, u pokojů Premier jsou trezory přímo v pokojích zdarma.Pokoje Comfort - lednička na dotaz - za poplatek 5,- /den (platí se na místě). Pokoje Premier club - mini bar na pokojích. WIFI je zdarma pro klienty na recepci, v aperitiv baru, piano baru, restauraci a v pokojích comfort a  Premium.

Sport a zábava

Bazén s uzavíratelnou kopulí s mořskou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, víceúčelové hřiště, minigolf, vodní sporty, wellness centrum (sauna,  fitness, aerobic, aquaerobic,), hudba na terase.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s koupelnou se sprchou a WC, SAT TV, fénem a balkónem. Pokoje jsou rozděleny na Comfort *** a Premier Club ****. Oba typy nabízejí ubytování pro 2-4 člennou rodinu, Premier Club má navíc i apartmán, který je vhodný až pro 5 osob.

Stravování

Plná penze.

Poloha

Hotel Zora patří k hotelovému komplexu Adriatic skládající se z několika propojených pavilonů, umístěných na borovicemi porostlém poloostrově Raduča.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat