Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Privlaka - Sabunike

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Privlaka

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
32 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Ubytování

Apartmány Privlaka - Sabunike nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu MONO, 3 a 4-lůžkové apartmány typu BILO, 4-lůžkové apartmány typu TRILO a 6-lůžkové apartmány typu QUADRI s možností přístýlky. Bližší popis každého typu studia a apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, 1 místnost s kuch. koutem, soc. zařízením, TV/SAT, klimatizace, balkonem nebo terasou.
BILO 3.
Obsazenost 2-3 osoby, dvoulůžkový pokoj, obývací místnost s 1 lůžkem, s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa.
TRILO 4.
Obsazenost 3-4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa.
QUADRI 6.
Obsazenost 5-6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa.
QUADRI 6+1.
Obsazenost 6-7 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s možností jedné přistýlky, s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa, parkování, možnost klimatizace za příplatek.
Písečná: vzdálená do 500 m od apartmánů. Po pravé straně letoviska se nachází Královnina pláž, která byla vybrána mezi 10 najkrásnějších pláží Chorvatska. Jedna z vyjímečností této pláže je největší ložisko léčivého bahna na Jadranu.

Sport a zábava

Plážové a vodní sporty, cyklistika, procházky po malebném okolí.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica. Národní park Kornati: park byl zřízen roku 1980, rozkládá se na 218 km2 a nachází se v něm na 89 ostrovů. Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: výlet lodí s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha

Sabunike je malá, ale známá osada, která je součástí letoviska Privlaka a je od jeho centra vzdálena asi 4 km, stejně tak 4 km je vzdálena od letoviska Nin. Zdejší ekologicky chráněná krajina bez hluku dopravy a průmyslu je výborným místem pro odpočinek a relaxaci. Naleznete zde jen několik obchůdků a cukrárnu, dále pak stánky s ovocem a zeleninou.
Od moře: 500.
Od centra: 4 000.

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat