Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Laguna

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Privlaka

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Oblačno
21 °C - Oblačno

Poloha

Letovisko Privlaka se nachází na rozsáhlém rovinatém, písčitém poloostrově, který ze severovýchodní strany uzavírá Ninský záliv s královským městem Nin a z jihozápadní Zadarský kanál a ostrov Vir. Od Zadaru je vzdálená 18 km, od Ninu 5 km, od Zatonu 8 km. Privlaka je přitažlivým turistickým místem díky proslulým písčitým plážím a zátokám. Na některých místech se vyskytuje léčivé bahno. Moderní hotel Laguna se nachází na klidném místě na písčité pláži v Privlace. Je zařízen saunou a posilovnou. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV a restauraci, kde se podává středomořská kuchyně. Dva kilometry odtud se nachází autobusová zastávka, odkud jezdí spoje do Zadaru.
Od moře: 5.
Od centra: 1 000.

Ubytování

Hotel Laguna nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. Ubytování je zajištěno v 1-lůžkových a 2-lůžkových pokojích s klimatizací a s možností přistýlky. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace, minibar, fén, trezor, radiobudík, WI-FI.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj, vlastním sociální zařízení, TV/SAT, telefon, klimatizace, minibar, fén, trezor, radiobudík, WI-FI.
P 1/2+1.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj a možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace, minibar, fén, trezor, radio budík, WI-FI.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze.

Popis

Recepce, restaurace, coffee bar, posilovna, sauna, parkování, připojení Wi-Fi, klimatizace.
Písečná: asi 5 m od hotelu, betonová plata, pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

V hotelu se nachází fitness centrum, sauna, v nabídce jsou rovněž masáže, pronájem kol, dětské hřiště.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017 AKCE 7=6 Akce se vztahuje na pobyty v termínu 20.5. - 10.6.2017 a v termínu 9.9. - 1.10.2017. Sleva je již započítána v ceně.
Tipy: Národní park Krka – množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati – nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, ideální podmínky pro potápění. Šibenik – starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Info: Check-in 15.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat