Vyhledat zájezd

Hotel Punta

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Depandance hotelu Punta
Hotel Complex Punta - Villa Arausana
Hotel Punta A
Vila Arausa
Počasí
11 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Dietní strava na vyžádání možná.

Ostatní

parkování: parkoviště cca 7 €/den; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1€/osoba/den, platba namístě; příjezd/min. délka pobytu: A2C: denně/1 noc. Ostatní pokoje: denně/ 2 noci. 25.6.-9.9./4 noci. B2A/B2S: žádné příjezdy v termínech 26.3.-29.4.,8.10.-31.10. Platba kartou: VISA, MasterCard, Am. Epress, Diners

Poloha

Velmi oblíbený hotel na poloostrově Vodice. S tipem na výlet do Národního parku Krka s překrásnou krajinou protkanou řekami, jezery a vodopády. centrum cca 300 m. Národní park Krka s nádhernou krajinou protkanou řekami, jezery a vodopády cca 20 km.

Popis

cca 100 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. hotel s hlavní budovou a depandancí (129 pokojů). Přijímací hala, 2 bary, restaurace a a-la-carte restaurace. Internetový koutek a WiFi v lobby (za poplatek). Bazén s mořskou vodou, terasa u bazénu a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu též za poplatek. dětský bazén, dětský klub (15.6.-15.9.), animační program

Sport a zábava

aerobic, fitness, aqua aerobic. Za poplatek: minigolf, volejbal, půjčovna kol, vodní sporty. krytým bazén. Za poplatek: (ne pro děti do 16 let): sauny, turecká parní lázeň, masážní sprchy a vířivka. Relaxační a kosmetické centrum.

Ubytování

V hlavní nebo vedlejší budově. Pokoje (A1A/A1B): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou a pokoje (A2A/A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, v hlavní budově, WiFi za poplatek, se sprchou, WC, fénem, sat TV, připojením k internetu, minibarem, trezorem, klimatizací, balkonem. A1A/A2A: strana k moři, A1B/A2B: s výhledem na moře, vyšší patra. Pokoje (A2C): cca 21 m2, dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v hlavní budově, menší než A2A/A2B, vyšší patra, s výhledem na moře. Pokoje (B1B/B1A): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou a pokoje (B2A/B2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, stejné vybavení jako A2A, ovšem v depandanci vzdálené cca 50 m, B2A: cca 23m2 a strana k moři, B2B: cca 22 m2 a s výhledem na moře. Joker p. (B2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat