Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Solaris Kids Hotel Andrija

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik

Ubytování Hotel
Počasí
15 °C - Zataženo
15 °C - Zataženo

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Jednou týdně se pořádá dalmatská večeře.

Ostatní

Hotel Andrija je součástí komplexu Solaris Beach Resort, který nabízí kvalitní služby a věnuje výjimečnou pozornost dětem. Interiér je zařízen s mořskou tematikou tak, aby zaujal zejména děti.
gps: 43.697846,15.889308

Popis

Široká a dlouhá oblázková pláž se nachází cca 50 m od hotelu.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kaplice, Kladno, Kyjov, Liberec, Litomyšl, Louny, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Příbram, Rokycany, Slaný, Slavkov u Brna, Svitavy, Tábor, Teplice, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.Vstupní hala s recepcí, dětská recepce a herna s animátory, restaurace s odděleným prostorem výhradně pro děti (vše přizpůsobeno dětem), směnárna, výtah, venkovní bazén se slanou vodou, obchod se suvenýry, terasa s posezením. Vybavení resortu Solaris: aquapark, stylové restaurace, pizzerie, cukrárna s vlastní výrobnou, bary, komplex vnitřních a venkovních bazénů, informační centrum, bankomat, supermarket, mnoho zajímavých sportovních aktivit. První AQUAPARK v srdci Dalmácie o ploše až 15 000 m2 nabízí šest různých skluzavek, trysky, vodopády s četnými efekty, línou řeku a širokou škálu rodinných a společenských aktivit, her a kuriozit i pro nejmenší děti.
Zdarma: trezor v recepci, lehátka u bazénu.
Za poplatek: Wi-Fi v lobby baru, parkování 4 EUR/den od 13.5. do 1.7. a od 1.9. do 23.9., 7 EUR/den od 1.7. do 1.9.

Poloha

Město Šibenik je vzdáleno 6 km, oblázková pláž je vzdálená cca 50 m.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a minibarem. Možnost dvou přistýlek formou palandy. Rodinné pokoje, dva propojené pokoje.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat