Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Happy Camp Solaris

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik

Ubytování Kemp
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Popis

Přímo u písečné/oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. 2 plážové bary.

kemp nabízí svým hostům ubytování v mobilních domech. Grill restaurace, steakhouse, restaurace, supermarket, kiosek, pračka/sušička. Bazén s mořskou vodou (cca 27.3.-10.10.) a bar u bazénu (otevřen v závislosti na počasí). V resortu se nachází aquapark se skluzavkami (vstup za poplatek).

Ubytování

Třípokojové mobilní domy "Happy Standard" (H5F): cca 24 m2, nekuřácké, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 lůžky, obývací pokoj s jedním místem na spaní, s klimatizací (cca 5 €/noc), kuchyňským koutem (chladnička, plyn./el. sporák), jídelním koutem, sprchou, WC, zařízenou terasou. Třípokojové mobilní domy "Standard" (H5G): cca 25 m2, navíc skládací lůžko ve dvoulůžkovém pokoji pro dítě do 11 let, jinak stejné vybavení jako H5F. Čtyřpokojové mobilní domy "Happy Premium" (H7H): cca 32 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 pokoje po 2 lůžkách, obývací pokoj, pohovka, jinak stejné vybavení jako H5F.

Poloha

Obklopen piniovým hájem s výhledem na moře. Šibenik cca 6 km. Ideální výchozí místo pro návštěvu národního parku Krka (cca 20 km) s krásnými vodopády.

Stravování

Bez stravy.

Sport a zábava

Dětský animační program, dětské hřiště, miniklub, workshopy, dětské židličky na vyžádání a za poplatek cca 2 €/den, dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 2 €/den. Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Za poplatek: krytý bazén (27.3.-10.10.) v místním spa.
Zdarma: plážový volejbal, basketbalové hřiště. Diskotéka, taneční večery, plážové party (vše v období červen-září). Za poplatek: herna, minigolf, stolní tenis, tenisový kurt, potápění, vodní sporty.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat