Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Amadria Park Hotel Ivan

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik

Ubytování Hotel
Počasí
9 °C - Oblačno
9 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 410 Kč

Dostupných: 3 407 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek pro děti, jsou vybavené vlastním příslušenstvím, klimatizací, minibarem, trezorem, fénem a TV. WI-FI na pokoji za poplatek.

Stravování

Snídaně - podávána bufetovým způsobem, večeře lze doplatit.

Poloha

Hotel je součástí rozsáhlého hotelového a sportovního komplexu Amadria Park obklopeného borovicovým lesem, který leží na břehu moře asi 6 km od historického města Šibeniku, s nímž je spojen autobusovou linkou. Hotel je v blízkosti wellness centra a centrální části areálu.

Ostatní

- pro náročné klienty - hotel po kompletní rekonstrukci - bohaté kulturní a sportovní vyžití.

Sport a zábava

Hotel má vlastní bazén a hosté mohou využívat kulturní a sportovní zařízení celého hotelového areálu Solaris. ( Areál je tvořen 5 samostatnými hotely. Uprostřed areálu je moderní wellness centrum, které disponuje krytými a otevřenými bazény se sladkou i mořskou vodou, vířivkou a má fitness. Za každý vstup se platí vstup 10 EUR. Parkování je za poplatek 4 EUR na den.

Popis

Hotel je kompletně zrekonstruovaný. Recepce, hotelová restaurace, lobby bar. WI-FI v hale zdarma, parkování za poplatek. Oblázková pláž proložená betonovými platy je vzdálena od hotelu cca 50 m, vstup do vody je pozvolný. Možno využít i ostatní pláže areálu vč. tobogánu (za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat