Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Niko

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 938 Kč

Dostupných: 1 234 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Areál je tvořen 5 samostatnými hotely, které oddělují úseky lesoparku a travnaté plochy. Uprostřed areálu je moderní wellness centrum, které disponuje krytými i otevřenými bazény se sladkou i mořskou vodou, vířivkou a má fitness. Za každý vstup se platí cca 10,- €. Dále nabízí tyto služby - kosmetický salon, saunu, masáže, solárium, aromaterapii, manikúru a pedikúru (za poplatek).Parkování za poplatek 4,- €/den. Hotel má vlastní recepci se sejfem, internetovým koutkem, směnárnu, restauraci, terasu, obchod se suvenýry, parkoviště a bazén s mořskou vodou pro dospělé i děti. Hosté mohou využívat zdarma bazén u svého hotelu. Oblázková a kamínková pláž je vzdálena od hotelů asi 50 m přes borovicový háj. Na pláži se střídají betonová plata s malými plážemi, vstup do vody je pozvolný.

Sport a zábava

Využití nabídky Wellness centra ( viz popis vybavení areálu). K dispozici jsou tenisové kurty, stolní tenis, pirátský minigolf, trampolína, plážový volejbal a vodní sporty. Animační programy pro děti i dospělé, žívá hudba. Součástí areálu je rozsáhlý aquapark s atrakcemi pro děti i dospělé. Na atrakce včetně vstupu do aquaparku lze na místě zakoupit zvýhodněné balíčky vstupenek ( pasy).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (1 pro dospělého nebo 2 pro děti - rozkládací gauč nebo palanda) mají vlastní příslušenství, balkon a jsou vybaveny klimatizací, fénem a TV.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře je podávána bufetovým způsobem. V areálu je několik zařízení s rychlým občerstvením vč. stylové dalmatské vesnice.

Ostatní

- možnost využití nabídky wellness - spojení odpočinku, relaxace a sportu.

Poloha

Hotel je součástí rozsáhlého hotelového a sportovního komplexu Solaris obklopeného borovicovým lesem, který leží na břehu moře asi 6 km od historického města Šibeniku, s nímž je spojen autobusovou linkou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat