Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Ana-Nina

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad Paklenica

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Ubytování

a) Pěkná dvou, tří a čtyřlůžková studia mají vlastní kuchyňský kout, sprchu, WC, WiFi zdarma, TV, klimatizaci (5 EUR/den) a balkon. b) Dvou nebo třílůžkové pokoje bez kuchyňky (možnost používání společné kuchyně za 5 EUR/den, na vyžádání) mají vlastní sprchu, WC, WiFi zdarma a balkon, klimatizace na vyžádání (5 EUR/den).

Poloha

Vila Ana-Nina má příjemnou polohu. Je schovaná za stromy na okraji letoviska cca 150 m od nejhezčí části hlavní pláže. Přímo kolem domu vede cesta do národního parku. Vzdálenost od centra letoviska a malého přístavu je cca 1,5 km, k nejbližšímu obchodu je to cca 200 m.

Popis

WiFi na pokojích, parkování zdarma, pěkné posezení v zahradě, možnost grilování a praní.
Několik kilometrů dlouhá hlavní pláž, tvořená hrubým pískem a oblázky, je vzdálená cca 150 m od studií. Místy je rušnější a jinde téměř liduprázdná (vzdálenější část pláže bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.

Doprava

Nástupní místa do autobusu: Praha, Kolín, Hr. Králové, Pardubice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Mikulov. Doprava klimatizovaným autokarem přes Rakousko. Vlastní doprava odpočet 800 Kč.

Stravování

a) Studia - vlastní vaření, b) pokoje bez kuchyňky - možnost použití společné kuchyňky za 5 EUR/den nebo možnost dokoupení polopenze v nedaleké restauraci Konoba Batela (patří k wellness hotelu Alan) - snídaně bufet, večeře servírovaný hlavní chod a formou bufetu salát, dezert a polévka.

Ostatní

Služby za příplatek: Dokoupení 7 snídaní dospělý 1690 Kč, dítě do 12 let 1290 Kč, dokoupení 7 večeří dospělý 2 490 Kč, dítě do 12 let 1890 Kč. Při zakoupení dvou po sobě následujících pobytů odpočet 800 Kč.
Velmi pěkná moderní vila s velkou zahradou blízko nejkrásnější části pláže i národního parku.

Sport a zábava

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. V areálu hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat