Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Boja Milovac - Studia

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad Paklenica

Boja Milovac - Studia (hlavní fotografie)

13% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 611 Kč

Dostupných: 66 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Patrový objekt stojí cca 150 m od pobřeží, cca 500 m od centra letoviska a malého přístavu a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Popis

Venkovní posezení v zahradě. Parkování zdarma. Možnost grilování. Na vyžádání je možná dětská postýlka.
Pěkná pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálena cca 150 m od studií. Pobřeží v letovisku je rozmanité (oblázky – hrubý písek – betonové plotny), pláže jsou místy rušnější, jinde liduprázdné (vzdálenější části krásné hlavní pláže za hotelem Alan bývají užívány nudisty).

Sport a zábava

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. V areálu hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.

Ubytování

a) Dvou, tří a čtyřlůžkový apartmán s jednou ložnicí a kuchyní s gaučem (lednička, dvouvařič, základní nádobí), sprchou, WC a balkonem nebo terasou. b) Prostorný apartmán se dvěma dvou až třílůžkovými ložnicemi, velkou kuchyní (lednička, dvouvařič, základní nádobí), sprchou, WC a velkým balkonem. c) Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, vlastní sprchou a WC, lednicí, varnou konvicí (+ sklenky) a ventilátorem (možnost vaření v kuchyni majitelky). Klimatizace (na vyžádání předem) je za příplatek 5 EUR/den.

Stravování

a) b) Studia, apartmán - vlastní vaření, c) pokoj bez kuchyňky - možnost dokoupení polopenze v nedaleké restauraci Konoba Batela (patří k wellness hotelu Alan) - snídaně bufet, večeře servírovaný hlavní chod a formou bufetu salát, dezert a polévka.

Doprava

Nástupní místa do autobusu: Praha, Kolín, Hr. Králové, Pardubice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Mikulov. Doprava klimatizovaným autokarem přes Rakousko. Vlastní doprava odpočet 800 Kč.

Ostatní

Služby za příplatek: Dokoupení 7 snídaní dospělý 1690 Kč, dítě do 12 let 1290 Kč, dokoupení 7 večeří dospělý 2 490 Kč, dítě do 12 let 1890 Kč. Při zakoupení dvou po sobě následujících pobytů odpočet 800 Kč.
Příjemný patrový dům s rodinnou atmosférou v klidné části letoviska.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat