Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Penzion Delfín

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad Paklenica

Penzion Delfín (hlavní fotografie)
  • Penzion Delfín (fotografie 2)
  • Penzion Delfín (fotografie 3)
  • Penzion Delfín (fotografie 4)
  • Penzion Delfín (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Pension
Délka pobytu 5 dní
Doprava Autobusová
Počasí
30 °C – Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Poklidný rodinný penzion stojí přímo na pobřeží, blízko centra městečka a malého přístavu. V blízkosti objektu jsou obchody, restaurace, cukrárna a promenáda se stánky a občasnou kulturní produkcí.
Sympatický penzion Delfín s výbornou polohou a kvalitními službami stojí na břehu moře blízko centra letoviska. Všechny pokoje mají přímý výhled na moře. Příjemní majitelé objektu.

Popis

WiFi zdarma je k dispozici na pokojích i v dalších prostorách penzionu. Parkování před domem zdarma.

Pláž

Možnost koupání přímo před penzionem nebo na blízkých malých plážích (písečná nebo betonové desky), na několikalilometrovou hlavní pláž je to odtud cca 15 minut chůze (oblázky/ hrubý písek, pozvolný vstup do vody).

Sport a zábava

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. V areálu hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.

Ubytování

Nedávno rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou bez kuchyňky, mají vlastní sprchu, WC, WiFi zdarma, klimatizaci (7 EUR/den) a balkon s krásným výhledem na moře.

Stravování

Chutná servírovaná polopenze.

Doprava

Nástupní místa do autobusu: Praha, Kolín, Hr. Králové, Pardubice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Břeclav. Doprava klimatizovaným autokarem přes Maďarsko. Vlastní doprava odpočet 800 Kč.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat