Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vila Jadranka

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad Paklenica

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 5 dní, 10 dní
Doprava Autobusová
Počasí
32 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Ostatní

Služby za příplatek: Dokoupení 7 snídaní dospělý 1690 Kč, dítě do 12 let 1290 Kč, dokoupení 7 večeří dospělý 2 490 Kč, dítě do 12 let 1890 Kč. Při zakoupení dvou po sobě následujících pobytů odpočet 800 Kč.
Příjemná vilka s dobrou polohou a pěknými moderními interiéry.

Ubytování

a) Pěkná dvou, tří a čtyřlůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem, sprchou, WC a klimatizaci (5 EUR/den) b) Čtyřlůžkový apartmán se dvěma ložnicemi a čtyřlůžkový apartmán s jednou ložnicí a obývacím pokojem jsou vybaveny kuchyňským koutem, mikrovlnkou, sprchou, WC, TV, klimatizací (5 EUR/den) a balkonem. c) Pěkné dvou nebo třílůžkové pokoje bez kuchyňky (společná kuchyňka na chodbě) mají vlastní sprchu, WC, klimatizaci (5 EUR/den), balkon a TV ve společné kuchyňce.

Poloha

Vila Jadranka má velmi dobrou polohu blízko pláže, restaurací i obchodů. Stojí cca 150 m od rozlehlé hlavní pláže, cca 800 m od centra letoviska a malého přístavu a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Popis

V části objektu je k dispozici WiFi zdarma. Parkování před domem zdarma.
Několik kilometrů dlouhá hlavní pláž vzdálená cca 150 m od studií je rozmanitá (oblázky – hrubý písek – betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdná (vzdálenější část pláže bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.

Stravování

a) Studia, apartmány - vlastní vaření, b) pokoje bez kuchyňky - možnost dokoupení polopenze v blízké restauraci Konoba Batela (patří k protějšímu wellness hotelu Alan) - snídaně bufet, večeře servírovaný hlavní chod a formou bufetu salát, dezert a polévka.

Doprava

Nástupní místa do autobusu: Praha, Kolín, Hr. Králové, Pardubice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno, Mikulov. Doprava klimatizovaným autokarem přes Rakousko. Vlastní doprava odpočet 800 Kč.

Sport a zábava

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu, se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. V areálu hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat