Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Kemp Paklenica - Lux

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad Paklenica

Kemp Paklenica - Lux (hlavní fotografie)

6% sleva až

Ubytování Kemp
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 416 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Pěkný bazén s oddělenou dětskou částí, časté animační programy pro děti, různá cvičení, večer s živou hudbou, dětské hřiště, půjčování skútrů a jízdních kol atd. Přímo v areálu kempu najdete restauraci, supermarket, bankomat a gril zdarma. V kempu je k dispozici WiFi zdarma. Parkování na vyhrazeném parkovišti v areálu je zdarma.
Pláž přímo před kempem je rozmanitá (oblázky – hrubý písek – betonové plotny), za sousedním hotelem Alan pokračuje nejkrásnější část místní pláže (vzdálenější část bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.
Výborné podmínky pro děti - oplocený areál v zeleni na pobřeží, dětská umývárna, bazén, bohaté dětské animační programy, dětské hřiště, pozvolný vstup do vody.

Sport a zábava

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.

Stravování

Vlastní vaření nebo možnost dokoupení polopenze v restauraci Konoba Batela v areálu - snídaně bufet, večeře servírovaný hlavní chod a formou bufetu salát, dezert a polévka.

Poloha

Kemp se nachází v borovicovém lesoparku přímo na pobřeží na kraji letoviska, cca 10 minut od centra a malého přístavu a cca 1,5 km od vstupu do národního parku.

Doprava

Nástupní místa do autobusu: Praha, Kolín, Hr. Králové, Pardubice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno. Doprava klimatizovaným autokarem přes Rakousko. Vlastní doprava odpočet 800 Kč.

Ostatní

Služby za příplatek: Dokoupení 7 snídaní dospělý 1890 Kč, dítě do 12 let 1290 Kč, dokoupení 7 večeří dospělý 2690 Kč, dítě do 12 let 1890 Kč. Při zakoupení dvou po sobě následujících pobytů odpočet 800 Kč.
Čtyřhvězdičkový kemp leží ve voňavém borovicovém háji přímo na břehu moře u Národního parku Paklenica, hosté kempu mají k dispozici bohatou škálu doplňkových služeb.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat