Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel & Villa Vicko

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad Paklenica

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 834 Kč

Dostupných: 510 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel: dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 16 m2, s fénem, chladničkou (na vyžádání), klimatizací, telefonem, sat. TV, vanou nebo sprchou, WC. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): cca 18 m2, s balkonem, jinak jako A2A.Vila: dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): cca 20 m2, vedlejší budova, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje (A1D/A2D/A3D): cca 22 m2, vedlejší budova, s balkonem, výhledem na moře, jinak jako A2A. Joker pokoje (A2S): cca 16 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou výběru z menu. Při objednání plné penze navíc obědy formou výběru z menu.

Ostatní

V blízkosti Národního parku Paklenica u pláže s plážovým servisem zdarma .
V blízkosti Národního parku Paklenica. U pláže s plážovým servisem zdarma.
Info: Parkování: hlídané parkoviště zdarma; domácí zvíře: ano (jen v hotelu, rezervace nutná, cca 15 €/den); na místě se platí: lázeňská taxa: cca 1,30 €/den/os. (12-17 let 50% sleva), registrační poplatek: cca 1 €/os./pobyt; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc; začátek/konec nájmu: 17/10 h.; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Poloha

Centrum cca 200 m. Restaurace, bary a obchody cca 200 m. Národní park Paklenica cca 800 m.

Popis

Cca 100 m od skalnaté pláže (čtyřhvězdičková vila je přímo na pláži, tříhvězdičkový hotel od pláže oddělen místní komunikací). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma (v termínu 1.6.-30.9.). 38 pokojů rozdělených do hotelu a vily. Restaurace, a-la-carte restaurace, trezor na recepci, bar. WiFi v celém resortu zdarma. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 10 €/den. Max. počet osob nesmí být v pokojích A2A/A3A, A1B/A2B/A3B a A2S překročen.

Sport a zábava

Zdarma: úchovna kol, servis pro údržbu kola, cyklomapy s tipy na výlety. Za poplatek: půjčovna kol (cca 15 €/den), možnost objednat si obědový balíček a energetický nápoj.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat