Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartpenzion Eminus

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sukošan

Ubytování Pension
Počasí
22 °C - Možnost bouřky
22 °C - Možnost bouřky

Poloha

Od pláže - 25 m štěrková pláž, od centra - 400 m centrum Sukošanu restaurace, obchody,směnárna, marína, 12 km Zadar - nemocnice.

Popis

Čtyřpodlažní apartpenzion nabízí klidné ubytování přímo u moře v rušném Sukošanu, v letovisku s největší chorvatskou jachetní marínou. Nechybí půjčovny lodí, skútrů i kol, potápěčské centrum, kotviště, kvalitní restaurace. Ubytování je poskytováno s polopenzí, ve vlastní stylové restauraci. Polopenze a klimatizace je zahrnuta v ceně, ideální možnost pro rodiny, autobusová doprava je možná v kombinaci s lokálním transferem, ale doporučujeme spíše na vlastní dopravu, místo je ideální nejen na relaxaci u moře, ale rovněž na pořádání pestré škály výletů vozem po národních parcích, starobylých městech, na písečné pláže v okolí i na lodní výlety v kombinaci s jízdou autem při poznávání blízkých ostrovů Pašman a Ugljan, Pag, Vir, Vrgada aj. Recepce, WI-FI, stylová restaurace, velká sluneční terasa s posezením a výhledem na moře, parking.

Ubytování

Apartmány pro 2-5 osob: TV/SAT, kuchyně, v obýváku, lednice, klimatizace, příslušenství, pokoj pro 2 – 3 osoby: TV/SAT, klimatizace, příslušenství, lednice, kávovar, střešní terasa, 40 m2 1.podlaží: MAGDALENA TRILO 2-4: 2 ložnice, obývák, možné přistýlky, 47m2 SOFIA BILO 2-4: ložnice, obývák, možné přistýlky,38 m2 PERLA BILO 3-5: ložnice, obývák, možné přistýlky, 47 m2 2. podlaží: VALENCIA TRILO 4-5, 2 ložnice, obývák, možné přistýlky, 47 m2 LUCIA BILO 2-4: ložnice, obývák, možné přistýlky, 38 m2 ELENA BILO 3–5, ložnice, obývák, možné přistýlky, 47 m2 3.podlaží: MAXIMO TRILO 4-5, 2 ložnice, obývák, možné přistýlky, 47 m2 TRISTAN BILO 2-4, ložnice, obývák s kuchyňským koutem – rozkládací pohovka, 38 m2 TRINIDAD BILO 3-5, ložnice, obývák, možné přistýlky, 47 m2 PEPITA POKOJ 2-3, obývací a ložní část v jednom prostoru, 23 m3.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně a servírovaná večeře - 3 chody.

Ostatní

Skvělá atmosféra místa, komfortní ubytování, přímo u moře, kvalitní stravování a služby, možnost zajímavých výletů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat