Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Alba

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 1 392 Kč

Dostupných: 384 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

V blízkosti hotelu Alba najdete dobré podmínky pro provozování vodních a plážových sportů (např. plážový volejbal), tenisové kurty nebo třeba půjčovnu skútrů. Ve městečku Sv. Filip jsou restaurace, kavárny a diskotéky, v sezóně letovisko nabízí bohatý společenský program. Pro děti: vodní atrakce, hřiště na míčové hry, skákadla.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017 AKCE 7=6 V termínu 27.5.-17.6.2017 a 9.9.-16.9.2017 můžete uplatnit slevu v podobě 7 nocí za cenu 6. Sleva je již započítána v ceně.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Ubytování

Hotel Alba nabízí vkusně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, se sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem. Některé pokoje jsou orientovány na mořskou stranu. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, 1-lůžkový pokoj, se soc. zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj, se soc. zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj, se soc. zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 2-3 osoby, 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, se soc. zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2+1 B.
Obsazenost 2-3 osoby, 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky, se soc. zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem.

Poloha

Hotel Alba je situován v uzavřeném areálu obklopeném zelení v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže. Součástí hotelu je soukromá pláž se sluenčníky a lehátky. Hotel Alba je vyhledávaným místem pro komfortní dovolenou zejména rodinami s malými dětmi a mladými páry. Okolní krajina je bujná na vegetaci a krásná pláž Vás zve k odpoledním a večerním procházkám. Do centra letoviska se dostanete asi po 5 min. chůzi. Ve městě jsou obchůdky se suvenýry, kavárničky, hospůdky a restaurace. Za společenským děním si můžete zajít na diskotéku. V sezóně hraje živá hudba.
Od moře: 100.
Od centra: 500.

Popis

Hotel disponuje vstupní halou, recepcí, směnárnou, restaurací s terasou, aperitiv barem. Společné prostory jsou klimatizované. K dispozici je i market. Na soukromé hotelové pláži si můžete zapůjčit lehátka a slunečníky. K hotelu náleží parkoviště. V období 4.6.-1.6.2017 je v ceně zahrnuto wi-fi připojení a animace.
Oblázková: v blízkosti hotelu, s pozvolným přístupem do moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat