Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Turanj - ubytování v soukromí

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Déšť
8 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 450 Kč

Dostupných: 82 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Ubytování v soukromí v letovisku Turanj - jedná se o kvalitní apartmány vzdálené  max. do 300 metrů od moře.

Ubytování

Apartmány jsou standardně vybaveny s příslušným počtem lůžek, plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchou a WC, balkón nebo terasa (u malých apartmánů možno dohromady pro více apartmánů), klimatizace a WI-FI. Parkování v blízkosti apartmánu. Povlečení a ručníky v ceně.

Apartmán 2+(1)  - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a možností 3. lůžka pouze pro osobu do 11,99 let, sociální zařízení, balkon či terasa, caa 30 m2.

Apartmán 2+(2) - pro 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let- 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a možností rozkládacího gauče pro 2 děti do 11,99 let , sociální zařízení , balkon či terasa, 40m2.

Apartmán 4 - 2 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, menší obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon či terasa, 45 m2.

Apartmán 4+(2) - pro 4 dospělé os. a 2 děti do 11,99 let - 2 ložnice s manželskou postelí či samostnými 2 lůžky, menší obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 děti do 11,99 let, sociální zařízení, balkon či terasa, 70 m2

Apartmán 6 - 3 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, menší obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon či terasa,80 m2.

Popis

Pláž: kameny, oblázky, písek.

Stravování

Strava: vlastní. V okolí jsou obchody, restaurace, kavárny, pizzerie, taverny, zmrzlina, hudba, sportovní možnosti, půjčovna loděk, výlety.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat