Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villa Donat

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

Ubytování Hotel
Počasí
30 °C - Jasno
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 632 Kč

Dostupných: 221 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Restaurace, bar, internet, výtah, venkovní koktejl bar, dětský koutek, parkoviště.
Oblázková: asi 150 m od hotelu. Pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

V blízkosti hotelu najdete dobré podmínky pro provozování vodních a plážových sportů (např. plážový volejbal), tenisové kurty nebo třeba půjčovnu skútrů. Ve městečku Sv. Filip jsou restaurace, kavárny a diskotéky, v sezóně letovisko nabízí bohatý společenský program. Pro děti: vodní atrakce, hřiště na míčové hry, skákadla.

Poloha

Hotel se nachází v malebné vesničce Sv. Filip i Jakov, 3 km od Biogradu na Moru. Hotel se nachází v blízkosti krásné přírodní pláže, s mnoha sportovními vyžití, rekreačních zařízení a dlouhým nábřežím promenády. V příjemném prostředí antické vily, s moderním ubytování, restaurace a bar s terasou obklopené středomořskou vegetací, je tento hotel pravý pro rodinnou dovolenou.
Od moře: 150.
Od centra: 50.

Ubytování

Hotel Villa Donat nabízí příjemné ubytování hotelového typu. Jsou zde klimatizované dvoulůžkové pokoje se soc. zařízením, s možností přistýlky. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/2 com.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, telefon, přípojka na internet, výhled na park.
P 1/2+1com.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, telefon, přípojka na internet, výhled na park.
P 1/2 sup.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, přípojka na internet, výhled na park.
P 1/2+1sup.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, minibar, trezor, telefon, přípojka na internet, výhled na park.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat