Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotelový komplex The Movie Resort Tribunj

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Tribunj

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
31 °C - Oblačno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Popis

Resort se skládá ze 2 budov, ve kterých jsou umístěny apartmány a studia. Celý komplex je tematicky zaměřen a věnován filmovému Hollywoodu a jeho hvězdám. Všechny pokoje nesou jména filmových hvězd, dekorace, fotky a filmové plakáty jsou v hotelu všudypřítomné. Před hotelem je hostům k dispozici stylová restaurace, bar na pláži, rychlé občerstvení, bazén (určený především pro děti, funkční v 7. a 8. měsíci), uzamčené parkoviště pro auta hostů, stylová recepce. Zdarma WiFi.bohatý výběr vodních sportů na pláži, domácí mazlíček na vyžádání a za příplatek.

Ubytování

Všechny ubyt. jednotky jsou klimatizované a mají vlastní SAT/TV. HOTEL: 2lůžk. pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, balkon, tel., SAT/TV, lednička. 1lůžkové pokoje jsou bez balkonu. Ubytování v pokojích je jednodušší, vhodné pro nenáročné klienty. APARTMÁNY – studia a apartmány s vybavenou kuchyňkou se nacházejí výhradně v podkroví, střešní okna, nemají balkon. St. pro 2 os. – manžel. lůžko, kuchyňka s ledničkou, koupelna, WCSt. pro 2–3 os. – manžel. lůžko, přistýlka, kuchyňka s ledničkou, koupelna, WC. Apt. pro 2-4 os. – ložnice pro 2 os., denní místnost s lůžkem pro 3./4. osobu a kuchyň. koutem, koupelna, WC. Apt. pro 4 os. – 2 oddělené ložnice, kuchyň. koutek, koupelna, WC.

Stravování

Bez stravy, snídaně, oběd, večeře, poolopenze, plná penze.

Ostatní

Tribunj - původně malá rybářská vesnička, dnes klidnější letovisko, skvělý výchozí bod na výlet do okolních národních parků. Jedinečná pozice objektu přímo u pěkné oblázkové pláže v klidnějším prostředí.

Poloha

Movie resort se nachází na fantastickém místě přímo u krásné oblázkové pláže asi 400 m od centra Tribunje směrem k Vodicím. Od pláže je oddělen pouze pobřežní málo frekventovanou komunikací. Vzdálenost k oblázkové pláži s pozvolným vstupem je cca 5 m. V centru Tribunje se nachází celá řada restaurací a obchodů, supermarket, tržnice.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat