Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Maria De Luxe

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vir

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
26 °C - Oblačno

Sport a zábava

Na pláži přímo před villou Maria je možný pronájem šlapadel, kajaků a vodních skútrů. Lze si vypůjčit i jízdní kola, koloběžky, nebo čtyřkolky. Majitelé Vám pomohou zprostředkovat výlety lodí po celém ostrově Vir, na okolní ostrovy, nebo do blízkých národních parků. Mezi návštěvníky bývá často vyhledávané společné rybaření s místními rybáři, kdy Vás nechají ulovit si vlastní rybu. Nezapomenutelný zážitek nabízí i velmi oblíbené potápění. Přímořská promenáda "Lungo mare" láká svými bary, restauracemi a hospůdkami. Na některých pláží můžete vyzkoušet, zejména v zátoce Sapavac, v blízkosti benátské pevnosti - Kaštelina, peloidní bláto, které má léčebné účinky, zejména se používá k léčbě revmatických onemocnění.

Ubytování

Villa Maria de luxe nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech typu MONO a BILO - provedení standard, comfort, nebo luxus. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace (větrák), TV/SAT a Wi-Fi internet. Většina apartmánů má terasu s přímým nebo bočním pohledem na moře.

MONO 2 (2)
Obsazenost 2 osoby, jedna místnost s kuch. koutem a 2 lůžky, větrák, Wi-F i internet, soc. zařízení.

MONO 2 LUX (2)
Obsazenost 2 osoby, jedna místnost s dvoulůžkem a obývací částí, klimatiz ace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, kuchyňský kout je umístěn venku na prostorné terase s nádherným výhledem na pláž. Apartmán se nachází v 1. nebo 2. patře.

MONO 3 (3)
Obsazenost 3 osoby, jedna místnost s dvoulůžkem a 1 lůžkem, kuchyňský kou t, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, terasa s přímým pohledem na pláž. Apartmán se nachází v přízemí.

MONO 4 (4)
Obsazenost 4 osoby, jedna místnost s dvoulůžkem a 2 lůžky, kuchyňský kout , klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení. Apartmán se nachází v 2. patře, nemá vlastní balkon, ale z okna je výhled na moře i pláž.

MONO 4 LUX (4)
Obsazenost 4 osoby, jedna místnost s dvoulůžkem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a obývací částí, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, kuchyňský kout je umístěn venku na prostorné terase s nádherným výhledem na pláž. Apartmán se nachází v 1. patře.

BILO 3 (3)
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj, místnost s kuchyňským koutem a dal ším lůžkem, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, malá terasa s výhledem na pláž. Apartmán se nachází v 1. patře.

BILO 4 (4)
Obsazenost 4 osoby, pokoj se 2 oddělenými lůžky, denní místnost s dvoulůž kem a kuchyňkou, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení. Apartmán se nachází v 2. patře, nemá vlastní balkon, ale z okna je výhled na moře i pláž.

BILO 4 C (4)
Obsazenost 4 osoby, pokoj s dvoulůžkem, denní místnost s dvoulůžkem a kuc hyňkou, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, malá terasa s výhledem na pláž. Apartmán se nachází v 2. patře.

BILO 4 LUX (4)
Obsazenost 4 osoby, pokoj s dvoulůžkem, denní místnost s dvoulůžkem a kuc hyňkou, klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi internet, soc. zařízení, terasa s výhledem na pláž. Jeden apartmán se nachází v přízemí (má vířivou vanu), druhý v 2. patře (má všechna 4 lůžka v jedné místnosti, k tomu navíc prostornější terasu s posezením a krásným výhledem na moře).

Stravování

Vlastní. Vřele také doporučujeme využití letní kuchyně s grilem přímo před villou, nebo ochutnání místních specialit v blízkých restauracích.

Ostatní

Check-in: 14.00 hod. / Check-out: 10.00 hod.

Poloha

Ostrov Vir je je jedním ze 300 ostrůvku v oblasti Zadar. S pevninou je spojen mostem Privlački. Od Zadaru je vzdálený 26 km. Členité pobřeží ostrova nabízí mnoho krásných čístých písčitých a oblázkových pláží. V blízkosti pláže se nacházejí borové lesy, voda je křišťálově čistá, tento ostrov je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Vzhledem ke své poloze na chorvatském Jadranu je Vir ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních národních  parků - Paklenica, Kornati, Krka a Plitvická jezera.
Turistická nabídka ostrova Vir je založena výhradně na soukromém ubytování. Jedním z nich je i rodinná Villa Maria de luxe, nacházející se přímo u krásné oblázkové pláže. Vir není místem velkých hotelů. Můžete zde najít restaurace a bary se stinnými terasami, taverny, plážové bary, noční kluby a mnoho dalších služeb.

Popis

Venku před domem se nachází letní kuchyně s posezením (stoly, židle a slunečníky), kde si hosté mohou připravit jídlo na 2 grilech a večeřet venku na pláži. Parkování je možné zdarma, přímo u villy (celkem 14 míst). Klienti mohou rovněž zdarma využívat lehátka náležející k ville a nosit si je i na pláž.

Pláž: Oblázková (drobné oblázky a kamínky): přímo u vily. Pozvolný vstup do moře, velmi vhodná pro děti.

Moře: asi 20 m od vily.

Další informace: Přistýlka pouze na vyžádání (za poplatek 2 990 Kč/týden).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat