Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé ubytování - Ostrov Vir

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vir

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Déšť
8 °C - Déšť
Cena za osobu od 4 345 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Velice populární letovisko Vir s bohatou nabídkou sportovní, kulturní i večerní zábavy se nachází na stejnojmenném ostrově, který je s pevninou spojen mostem. Nádherné písečné a oblázkové pláže, cyklostezky, vodní svět, řada obchodů, restaurací, hezká promenáda podél moře a řada dalších atrakcí na Vás čekají právě na Viru. Kapacity se nacházejí ve vzdálenosti od 50 m do 450 m od moře.

Popis

Pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. klimatizace, SAT a gril – na předchozí vyžádání v CK bez doplatku.Pro děti: dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Ubytování

St. pro 2 os. – místnost se 2 lůžky s malým kuchyň. koutem, TV, koupelna s WC, balkon. Apt. pro 2-3 os. - ložnice se 2 lůžky, denní místnost s gaučem na rozklopení pro 1 os. kuchyň. koutem, koupelna s WC, TV, balkon. Apt. pro 2-4 os. - ložnice se 2 lůžky, denní místnost s gaučem na rozklopení pro 2 os. kuchyň. koutem, koupelna s WC, TV, balkon. Apt. pro 4-5 os. - 2 ložnice se 2 lůžky, denní místnost s gaučem na rozklopení pro 1 os. kuchyň. kout, koupelna s WC, TV, balkon. Apt. pro 6 os. - 3 ložnice se 2 lůžky, kuchyňka, koupelna s WC, TV, balkon. Přistýlky jsou nejčastěji ve formě rozkl. gaučů a křesel, popř. rozklápěcí lůžka pro menší děti. Lůžka v apt. jsou většinou manželské postele - v případě potřeby 2 oddělených postelí nahlaste tuto skutečnost při koupi zájezdu k vyžádání.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Levné, ale kvalitní ubytování v soukromých domech typu no-name je ideální pro klienty, kteří ocení krásu chorvatského ostrova Vir. ,
Poznámka: transfer do letoviska Vir: autokaroví hosté budou zavezeni autobusem do Zatonu na autobusovou stanici.Dále na vyžádání za příplatek individuální transfer do ubytovací kapacity.(cca 25-30 min.).Cena je závislá na počtu osob. Odjezd je organizován prostřednictvím partnera a o jeho přesném časebudete vyrozuměni prostřednictvím sms/domácích v den odjezdu v dopoledních hodinách. Možnost příjezdu jakýkoli den.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat