Vyhledat zájezd

Penziony Vodice

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Penziony Vodice (hlavní fotografie)

8% sleva až

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Pension
Délka pobytu 2 dny, 5 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány Vodice
Mobilní Domky Vodice
Pokoje Vodice
Pokoje Vodice
...
Počasí
11 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 112 Kč

Dostupných: 67 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Vily jsou vzdáleny 1,5 km od rušného centra a cca 400 m od pláže. Podle umístění vily.

Popis

Oblázková pláž s pozvolným vstupem je vzdálená cca 400 m. Na pláži – lehátka (za poplatek).


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kaplice, Kladno, Kyjov, Liberec, Litomyšl, Louny, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Příbram, Rokycany, Slaný, Slavkov u Brna, Svitavy, Tábor, Teplice, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny lůžkovinami a ručníky. Možnost jedné přistýlky. Možnost klimatizace na vyžádání (za poplatek 6-8 EUR/den na místě).

Ostatní

Ubytování v rodinných soukromých vilách ve Vodici každoročně patří k velmi vyhledávaným. Nabízí hezké ubytování, příjemné koupání a rušný noční život v centru Vodice.

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované s výběrem ze tří menu o čtyřech chodech (polévka, hlavní chod, salátový bufet, dezert). Polopenze je podávána v restauraci vzdálené cca 250 m od ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat