Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Vodice

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 306 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Možnost klimatizace za příplatek, parkování. Většina apartmánů má TV/SAT a k dispozici může být i gril u domu.
Oblázková: do 800 m od apartmánů, pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme využít bohatou nabídku místních restaurací.

Ubytování

Apartmány Vodice nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových apartmánech typu MONO a BILO, 4-lůžkových apartmánech typu BILO, 4-lůžkových apartmánech typu TRILO, 6-ůžkových apartmánech typu QUADRI a 8-lůžkových apartmánech typu PENTA, apartmány jsou s možností přistýlky. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2+1.
Obsazenost 2 osoby, studio - 1 místnost se 2 lůžky s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon. Možnost 3.lůžka-přistýlky (za poplatek).
BILO 2+1.
Obsazenost 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon. Možnost 3.lůžka-přistýlky (za poplatek).
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon.
TRILO 4+1.
Obsazenost 4 až 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon. Možnost 5.lůžka-přistýlky (za poplatek).
QUADRI 6+1.
Obsazenost 6 až 7 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon. Možnost 7.lůžka-přistýlky (za poplatek).
PENTA 8+1.
Obsazenost 8 až 9 osob, 4 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon. Možnost 9.lůžka-přistýlky (za poplatek).

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Apartmánové domy ("no name") jsou rozmístěny po atraktivním letovisku Vodice, ve vzdálenosti do 800 m od průzračného, křišťálově čistého moře. V blízkosti restaurace, kavárny, obchody.
Od moře: 200-800.
Od centra: 500-1 500.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat