Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Božo

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 581 Kč

Dostupných: 27 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Božo je situována na klidném místě, ve vzdálenosti asi 450 m od moře a 1000 m od centra letoviska Vodice. Ve vzdálenosti asi 400 m se nachází supermarket. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.
Od moře: 450.
Od centra: 1000.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Ubytování

Villa Božo nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-4 lůžkových apartmánech typu BILO, které jsou vybaveny TV/SAT a mají balkon. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, apartmán o rozloze cca 35 m2, 1 dvoulůžkové ložnice (manželská postel), plně vybavená kuchyň s jídelním koutem a s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení, TV/SAT, mikrovlnná trouba, balkon. Apartmány se nachází v 1. patře a v podroví.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Popis

Komfortně vybavené apartmány s příslušenstvím a parkováním, WIFI připojení, klimatizace. Možnost využití venkovního grilu.
Oblázková: asi 450 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat