Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Elena

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Villa Elena (hlavní fotografie)
Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Villa Elena je situována na klidném místě, ve vzdálenosti asi 500 m od moře a 1,2 km od centra malebného letoviska Vodice. Ve vzdálenosti asi 500 m se nachází supermarket, restaurace asi 300 m. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.
Od moře: 500.
Od centra: 1 200.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2 až 5-lůžkových apartmánech, které jsou vybaveny TV/SAT. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, apartmán v I. a II. patře o rozloze cca 18 m2, jedna místnost se 2 lůžky a s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon na patře. Možnost dokoupení klimatizace.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán ve II. patře o rozloze cca 40 m2, 1 dvoulůžková ložnice (oddělená lůžka), obývací místnost se 2 lůžky a s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon na patře. Možnost dokoupení klimatizace.
TRILO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán v přízemí o rozloze cca 55 m2, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon na patře. Možnost dokoupení klimatizace.
TRILO 5.
Obsazenost 5 osob, apartmán ve II. patře o rozloze cca 55 m2, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 1 osobu a s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon na patře. Možnost dokoupení klimatizace.

Popis

Parkování, komfortně vybavené apartmány s příslušenstvím, možnost použití grilu. WIFI připojení a možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek).
Oblázková: asi 500 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat