Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Imperial

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Déšť
16 °C - Déšť
Cena za osobu od 8 550 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Hotel Imperial*** se nachází ve Vodici, má svojí vlastní oblázkovou pláž a je obklopen krásným parkem. Hotel nabízí klimatizovanou restauraci, restauraci a la carte, aperitiv bar, snack a cocktail bar na pláži, TV místnost, venkovní bazén, vnitřní bazén, parkoviště za poplatek, Wi-Fi zdarma, fitness a relax zona zdarma. Za poplatek sauna, masáže.

Popis

Oblázková, asi 50m od hotelu.

Sport a zábava

Tenisové kurty, bowling, stolní tenis, billiard, vodní sporty, půjčovna kol. Dětské hřiště, animace pro děti, večerní animace pro dospělé.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, SAT/TV, telefonem, minibarem, fénem, balkonem, s možností přistýlky.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive light.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat