Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Punta - Villa Arausa

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Zataženo
16 °C - Zataženo

Popis

V centrální budově hotelu Punta je recepce, výtah, centrální restaurace, aperitiv bar, kavárna, TV sál. V komplexu sluneční terasa s venkovním bazénem s mořskou vodou a barem, lehátka za poplatek. Gril restauce, wellness. Wi-Fi zdarma. Parkování za poplatek cca 5 EUR/auto/den. Minigolf, vodní sporty. V sezoně animační programy pro děti i dospělé. Taneční terasa se živou hudbou v hotelu, večerní procházky, posezení v barech a příjemných restauracích.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, trezor, minibar, klimatizace a balkon. Pokoje orientované na mořskou stranu jsou za příplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ostatní

Hotelový komplex lěží v bezprostřední blízkosti pláže.
Dítě zdarma venkovní bazén wellness klimatizace Wi-Fi.Poznámka: Klienti, kteří přijedou autobusovou dopravou, budou z důvodu omezení průjezdu k hotelu Punta, dopraveni na parkoviště k hotelu Imperial, odkud jim delegát zajistí přepravu k hotelu.

Poloha

Přímo u pláže 300 m od centra.
Asi 5 minut od centra Vodice. Hotelový komplex tvoří hotel Punta a tři depandance villa Arausa, Arausana a Antonia, které se nachází v bezprostřední blízkosti skalnaté pláže s upravenými plochami na slunění. Oblázková pláž je vzdálená cca 300 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Villa Arausa je v těsné blízkosti venkovního bazénu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat