Vyhledat zájezd

Dependance Villa Regina

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Jasno

Poloha

Rivijera Ville se nacházejí nedaleko depandancí Flora-Madera, náleží k hotelu Imperial. Rivijera hotel Imperial nabízí ubytováníve villa Regina , Clara, Luisa a ana marina.  Jsou to jednopatrové vily, dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, balkónem směr park, některé mají klimatizaci.

 

 

 

Stravování

Stravování: Polopenze: snídaně a večeře jsou formou bufetu, plná penze nebo all inclusive.

 

 

 

Ubytování

Villa Regina - pokoje s klimatizací: 21 pokojů (dvou a třílůžkové), 18 s balkonem  klimatizace, balkon, koupelna s WC, SAT TV, telefon, minibar, služby hotelu Imperial (recepce, bazén, kavárna atd.) Ostatní pokoje ve villách: dvou a třílůžkové pokoje v jednotlivých vilách, koupelna, WC, balkon, služby hotelu Imperial (recepce, bazén, kavárna atd.). Dětská postýlka je možná v termínech 28.5.-24.9.2016  za příplatek 6,- EUR/den - platba na místě. V ostatních termínech je zdarma.

Popis

Hosté mohou využívat služeb hotelu Imperial: 2 restaurace, aperitiv bar, café bar, snack bar na pláži, otevřená terasa s bazénem, vnitřní bazén, fitness, sauna, masáže, kadeřnictví, tenisové kurty, stolní tenis, bowling, potápění, surfing, jet ski, šlapadla.

 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat