Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Sladana

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Nově postavená villa Sladana leží na pěkném klidném místě letoviska Srima, ve vzdálenosti asi 100 m od moře a 2 km od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek. Cca 200m od villy se nachází obchod i restaurace.
Od moře: 100.
Od centra: 2 000.

Popis

Parkování, WIFI připojení, moderně vybavené apartmány s příslušenstvím s klimatizací.
Oblázková: asi 100 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Ubytování

Villa Sladana nabízí příjemné ubytování v moderním apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 4-lůžkovém apartmánu typu BILO, a 6-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, apartmán o rozloze 45 m2, dvoulůžkový pokoj (manželská postel), obývací místnost s 2 lůžky (pohovka), kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon.
TRILO 6.
Obsazenost 4-6 osoby, apartmán o rozloze 65 m2, 2 dvoulůžkové pokoje (manželská postel), obývací místnost s kuch. koutem s možností přistýlky (pohovka), TV/SAT, sociální zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, škola potápění. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Severní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat