Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Slavica

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Villa Slavica (hlavní fotografie)

5% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 430 Kč

Dostupných: 93 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Parkování, WIFI připojení, vkusně vybavené apartmány s příslušenstvím s klimatizací.
Oblázková: asi 450 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Ubytování

Villa Slavica nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 3 až 4-lůžkových apartmánech, typu BILO a které jsou vybaveny TV/SAT a klimatizací. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
BILO 3.
Obsazenost 2-3 osoby, apartmán v I. a II. patře o rozloze cca 35 m2, ložnice 3 lůžky, obývací pokoj s kuch. koutem, klimatizace, sociální zařízení, TV/SAT.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán v I. a II. patře o rozloze cca 45 m2, 1 trojlůžková ložnice, obývací místnost s přistýlkou (gauč) a s kuch. koutem, klimatizace, sociální zařízení, TV/SAT, balkon.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Villa Slavica leží na pěkném klidném místě ve vzdálenosti asi 450 m od moře a 1 km od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek. Cca 400m od villy se nachází obchod i restaurace.
Od moře: 450.
Od centra: 1 000.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat