Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Tanja

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
6 °C - Možnost deště
6 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 306 Kč

Dostupných: 34 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Gril, parkování, komfortně vybavené apartmány s příslušenstvím. WIFI připojení a možnost klimatizace (za poplatek).
Oblázková: asi 450 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Poloha

Villa Tanja je situována na klidném místě, ve vzdálenosti asi 450 m od pláže a asi 900 m od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.
Od moře: 450.
Od centra: 900.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových apartmánech typu MONO a 4-lůžkovém apartmánu typu TRILO a 6-lůžkovém typu QUADRI s možností přistýlek. Apartmány jsou vybaveny TV/SAT a mají terasu nebo balkon. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, apartmán o rozloze asi 18 m2 v přízemí, jedna místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon. Možnost klimatizace za příplatek.
TRILO 4+1.
Obsazenost 4 až 5 osob, apartmán v I. patře o rozloze asi 50 m2, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost gaučem pro 1 osobu a s kuch. koutem, TV/SAT, sociální zařízení, balkon. Možnost klimatizace za příplatek.
QUADRI 6+1.
Obsazenost 6 až 7 osoby, apartmán v přízemí o rozloze asi 75 m2, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s možností přistýlky a kuch. koutem, 2x sociální zařízení, TV/SAT, balkon 12m2. Možnost klimatizace za příplatek.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat