Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Vlado

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 745 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Jako horkou novinku přinášíme třípodlažní vilu s devíti prostornými apartmány, vhodnými jak pro jednotlivé rodiny, tak pro skupinky či menší společnost. Dům skýtá dostateksoukromí, venkovní plocha nabízí možnost společného posezení či společenských aktivit, například cvičení, další sportovní aktivity, společná zábava. Vila Vlado má výhodnou pozici na klidném místě Vodic v rezidenční čtvrti, blízko pláží a v docházkové vzdálenosti do centra.

Apartmány: vybavená kuchyně s lednicí, příslušenství,terasa, balkón či venkovní posezení, TV/SAT, Wi-Fi, klimatizace(mimo MONO 3).

Ubytování

MONO 3 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem,manželská postel s dřevěnou nástavbou s dalším lůžkempro 1 osobu, balkónBILO 4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacípohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, terasaTRILO 6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacípohovkou pro 2 osoby, 1. ložnice – manželské lůžko,2. – ložnice – manželské lůžko či 2 samostatná lůžka,terasaTRILO 8 – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice –manželské lůžko a palanddy vždy pro 2 osoby (každá ložnicepro 4 osoby),terasa.

Poloha

Od pláže - 300 m od oblázkové pláže. pozvolný vstup, od centra - 1200 m centrum, obchody, stánky.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

PRESTIŽNÍ LETOVISKO*MĚSTSKÉ PLÁŽE*KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ*VÝHODNÁ CENA.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat