Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Zvonimir

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 112 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Grill, parkování, WIFI připojení, standardně vybavené apartmány s příslušenstvím s možností klimatizace (za poplatek).
Oblázková: asi 450 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Ubytování

Villa Zvonimir nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve dvou lůžkovém apartmánu typu BILO a 4-lůžkovém apartmánu typu TRILO s možností přistýlky. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 2.
Obsazenost 2 osoby, apartmán o rozloze 32 m2, situovaný v I. patře domu, dvoulůžkový pokoj (manželská postel), obývací místnost s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon.
TRILO 4+1.
Obsazenost 4-5 osoby, apartmán o rozloze 75 m2, situovaný ve II. patře domu, 2 dvoulůžkové pokoje (manželská postel), obývací místnost s kuch. koutem s možností přistýlky, TV/SAT, sociální zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Příjemná villa Zvonimir leží na pěkném klidném místě, ve vzdálenosti asi 450 m od moře a 900 m od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.
Od moře: 450.
Od centra: 900.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat