Vyhledat zájezd

Hotel Zadar

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Oblačno
18 °C - Oblačno
Cena za osobu od 12 990 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, WiFi připojením, venkovním bazénem s lehátky a slunečníky, fitness centrem, saunou a parkovištěm (za poplatek 5€/den).
Hotel leží pouze cca 400 m od městské pláže Kolovare, která byla oceněna Modrou vlajkou za čistotu moře. Pláž je oblázková, s betonovými plochami. Podél pláže se táhne borovicový lesík, který poskytuje příjemný stín. Pláž je ideální pro rodiny s dětmi, pro starší i mladé, kteří hledají zábavu. Na pláži Kolovare se nachází obchod, kavárny, restaurace, bar "Hitch" kde se setkává mládež s cílem dobře se zabavit. K dispozici jsou: sprchy, šatny, veřejné toalety, pronájem lehátek a slunečníků, stejně i možnost pronájmu sportovních potřeb. Písečná pláž Zaton leží cca 13 km od Zadaru. Díky křišťálově čisté vodě a kvalitní upravenosti byla oceněna Modrou vlajkou. Na pláži najdete bohaté sportovní vyžití.

Sport a zábava

  •     Potápění
  •     Vodní lyžování, windsurfing
  •     Sportovní rybolov
  •     Plážový volejbal, tenis
  •     Bary, restaurace, diskotéky

Ubytování

Ubytováni budete ve 2-lůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek (35 m2), vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem (za poplatek 5€/den), trezorem (za poplatek 3€/den) a balkonem. K dispozici je také 1-lůžkový pokoj.

Poloha

Moderně vybavený hotel leží pouze 1,5 km od historického centra Zadaru a 400 m od pláže a promenády. Autobusová zastávka se nachází pouze 100 m. V docházkové vzdálenosti je nákupní centrum, supermarkety, banka, pošta a restaurace. Oblast kolem Zadaru je bohatá na množství národních a přírodních parků, což z něj činí ideální místo pro jednodenní výlety.

Stravování

Stravování formou polopenze

  •     Snídaně bufetové s teplými nápoji
  •     Večeře servírované – výběr ze 2 menu
  •     Nápoje k večeři si klienti hradí sami

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat