Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový dům Miran

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zaton

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Možnost deště
22 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 445 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Od pláže - 380 m od oblázkové pláže, cca 500 m písečné pláže, 150 m od centra a obchodu, 14 km od Zadaru (ambulance, lékárna, nemocnice), od centra - 150 m centrum, obchody.

Popis

Dům se zahradou na klidném místě ve starém centru je ideální k rodinné dovolené, k pestrým výletům pěšky, na kole i vozem. Předností domu je bezbariéra pro hosty se sníženou hybností. Majitel bydlí v patře domu. Kapacita pouhých 9 lůžek zaručuje soukromí pro větší rodinu, menší společnost atd. Psi jsou zde vítáni. Mimo krásných oblázkových I písečných pláží Zatonu jsou nedaleko dlouhé písečné pláže a léčivá bahna města Nin a Sabunike. Standardní vybavení, TV/SAT, zahradní terasa a posezení, gril, privátní parkoviště. Vybavený kuchyňský kout, lednice, příslušenství, Wi- Fi zdarma, klimatizace/ pes za příplatek MONO 2-3: studio s lůžkovou, kuchyňskou částí, možná přistýlka, ventilátor, 20 m2, venkovní terasa 8 m2 TRILO 4-6: kuchyňka s jídelním koutem, MV trouba, obývák - 2 přistýlky - rozkládací pohovka, 2 ložnice 60 m2, terasa 10 m2.

Stravování

Vlastní vaření.

Ostatní

Klidná dovolené, ideální pro rodiny s dětmi nebo pro osoby se sníženou pohyblivostí, nádherné místo s možností mnoha zajímavých výletů - Národní parky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat