Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bol

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Brač - Bol

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Zataženo
13 °C - Zataženo

Popis

Recepce, restaurace s terasou, bar, posilovna, finská sauna, venkovní bazén s lehátky, parkoviště s monitorováním. Se nachází 1,5 km od hotelu, možnost využití přepravy na pláž zdarma.

Sport a zábava

Fitness.

Ubytování

Hotel Bol nabízí komfortní a moderní interiér, prostorná lůžka, luxusní povlečení, Dalmatské detaily a jemné příjemné osvětlení. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, WI-FI připojení, televizí, mini barem, župany, vnějšími přezuvkami, fénem, toaletními produkty, konvicí, klienti dostanou zdarma kávu nebo čaj, mohou si objednat ranní buzení, přistýlku na vyžádání a snídani do postele.

Stravování

Snídaně.

Poloha

Hotel Bol nabízí prostředí vhodné pro relaxaci a uspokojení všech smyslů hosta. Známá pláž Zlatni Rat je vzdálená od hotelu pouze 1,5 km a centrum města je vzdálené 5 minut pěší chůze.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Ostrava) Split, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Splitu, let na trase do Prahy (Ostravy).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat