Vyhledat zájezd

Privátní No Name apartmány Bol

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Brač - Bol

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno
Cena za osobu od 7 890 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Windsurfing, tenis, plážový volejbal, kuželky, potápění, půjčovna kajaků, turistika, cyklistika.

Poloha

Bydlet budete v jednom z apartmánů v letovisku Bol, kde je známá pláž Zlatni rat. Přesný název hotelu se dozvíte až na místě. Apartmány jsou od centra vzdálené cca 300 m.

Ubytování

Studio 2/Apt 2 – 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s kuch. koutem v případě apartmánu, v případě studia jedna místnost s dvěma lůžky/manželským lůžkem a kuch. koutem.

Apt 2+1 – 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou nebo 3-lůžková ložnice a obývací pokoj s kuch. koutem.

Apt 4 – dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s kuch. koutem.

Apt 4+1 – dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou nebo 2-lůžková a 3-lůžková ložnice a obývací pokoj s kuch. koutem.

Apt 4+2 – dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, popř. tři 2-lůžkové ložnice a obývací pokoj s kuch. koutem.

Stravování

Stravování probíhá ve vlastní režii. Možnost dokoupení polopenze za 6590 Kč/os./pobyt – platí se na místě.

Popis

Vybavení apartmánů není jednotné a závisí na vkusu majitelů. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, klimatizaci, SAT/TV a balkon nebo terasu.
Pláže s drobnějšími oblázky a pozvolným vstupem do moře jsou ve vzdálenosti cca 500 m od apartmánů. Nejznámější pláž Zlatni rat je vzdálena cca 1,5 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat