Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Desa

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Brač - Bol

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště

Poloha

Pěkný apartmán Desa v dalmatinském stylu se nachází v blízkosti centra letoviska Bol, asi 250 m od moře. V současnosti je Bol nejznámějším turistickým střediskem na ostrově Brač. Historie tohoto letoviska sahá až do antické doby, svědčí o tom řada památek. Ve letovisku je spousta obchůdků, restaurací a hospůdek. Romantické jsou také procházky po pobřeží v odpoledních nebo večerních hodinách. Na své si zde také přijdou vyznavači sportu.
Od moře: 250.
Od centra: 200.

Popis

Parkování (veřejné), zahrada, standardně vybavené apartmány.
Oblázková: asi 250 m od vily. Doporučujeme také návštěvu nejoblíbenější pláže Chorvatska Zlatny rat (Zlatý roh), kterou mnoho lidí označuje za nejkrásnější pláž celého Jadranu. Nachází se asi 1,5 km západně od letoviska Bol. Oblázková pláž má tvar rohu, vybíhajícího z ostrova v délce několika set metrů a svažujícího se prudce do moře. Oblázky jsou unášeny mořskými proudy a vlnami. Pláž tím získává stále jiný tvar a sklon - někdy je „roh“ zahnutý doprava, jindy doleva. Výběžek vznikl odnosem materiálu z velké skalnaté rokle, která vyúsťuje z hor nad výběžkem.

Sport a zábava

Vodní sporty, potápění, šlapadla, půjčovna loděk, cykloturistika, potápění - potápěčská centra, windsurfing, tenisové kurty - tenisové centrum Potocine má 12 tenisových kurtů, plážový volejbal, fotbal, házená, basketbal, stolní tenis, volejbal, v městečku široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Pro děti: trampolíny, prolézačky, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Ubytování

Apartmán nabízí velmi příjemné ubytování apartmánového typu. Ubytování je zajištěno ve vybaveném dvoulůžkovém apartmánu typu MONO. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, 25 m2, jedna místnost se 2 lůžky, kuch. koutem s jídelní částí, soc. zařízení, terasa. Apartmán je orientovaný na mořskou stranu.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a ochutnání jejich specialit.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Doporučujeme například výlety lodí na nedaleké ostrovy Hvar a Vir či návštěvu letoviska Makarska.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat