Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Barbara

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Brač - Supetar

Vila Barbara (hlavní fotografie)

49% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 990 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, půjčovna aut, skútrů a jízdních kol, možnost fakultativních výletů po ostrově i na pevninu (vše za poplatek). Vyžití v blízkém centru města.

Poloha

Dvouposchoďová vila se nachází cca 100 m od nejbližší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Můžete také navštívit i další pláže v blízkém okolí. Centrum Supetaru se spoustou obchodů a restaurací najdete ve vzdálenosti cca 200 m. Objekt disponuje Wi-Fi připojením.

Ubytování

(S 2+1 B) – moderní nadstandardně zařízená dvoulůžková studia s manželskou postelí a možností jedné přistýlky pro dítě do 12 let jsou vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením pro vaření a stolování, dvojvařičem, ledničkou, sprchou, WC, klimatizací, TV-SAT a balkonem. (AP 2-4 B/T) – apartmán pro dvě až čtyři osoby se skládá z jedné dvoulůžkové ložnice, obývací části, kde je umístěn rozkládací gauč pro dvě osoby, kuchyňský kout se základním vybavením pro vaření a stolování a dvojvařičem. Součástí apartmánů je koupelna, WC, klimatizace, TV-SAT a balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze (420 Kč/den) nebo samostatné večeře (280 Kč/den) v blízké restauraci Neven.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat