Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Splitska

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Brač

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Zataženo
13 °C - Zataženo

Ostatní

Check-in: 15.00-22.30 hod. / check-out: 09.00-10.00 hod.

V případě autobusové dopravy je v ceně jízdenky pouze cesta z ČR do Splitu k přístavu. Odtud už pokračuje klient sám, po vlastní ose. Koupí si lístek na trajekt do letoviska Supetar a odtud si najme taxi do místa pobytu.

Poloha

Splitska je malé městečko, které se nachází na severní straně ostrova Brače, mezi Postirou a Supetarem. Zemědělský charakter tohoto místa - pěstuje se tu především vinná réva a olivy - dokresluje kouzlo zátok Splitska a Zastup, které jsou obklopeny borovým lesem. Městečku dominují renesanční zámek (kaštel) s obrannou věží, kostelík zasvěcený Panně Marii a menší přístav, který pamatuje slávu z dob antiky, kdy se odtud vyvážel bračský kámen používaný při stavbě Diokleciánova paláce ve Splitu. Místo je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou.
Pěkné apartmány jsou rozmístěny po tomto letovisku ve vzdálenosti 300 až 800 m od moře, nejbližší obchod je vzdálený 600 až 800 m od apartmánů.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. V blízkosti restaurace, kavárny, obchod.

Oblázková pláž: asi 300-800 metrů od apartmánů. pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Splitska má dobré podmínky pro vodní sporty, dále je možno hrát plážový voljebal, kuželky, cyklistika.
V letovisku Supetar, vzdáleném asi 6 km od Splitske, je rušný sportovní život: potápěčské středisko Kaktus – potápění, sportovně rybářský klub Arbun – rybaření, jachting a windsurfing, tenisové středisko Supetar – ženský tenisový turnaj Eta v srpnu, plážový volejbal, minigolf, bowling, hřiště na fotbal, volejbal a košíkovou, cyklistika, regata sportovních jachet v květnu, mezinárodní novinářská regata plachetnic Dalmatia Cup v červnu.

Stravování

Vlastní. Možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ubytování

Apartmány Splitska nabízejí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu mono, 2 až 4-lůžkové apartmány typu bilo, 4 až 5-lůžkové apartmány typu trilo, 6 až 7-lůžkové apartmány typu quadri a 8 až 9-lůžkové apartmány typu penta. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Mono 2: obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, soc. zařízení, s balkonem nebo bez balkonu.

Bilo 2: obsazenost 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Bilo 2+1: obsazenost 3 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Bilo 4: obsazenost 4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Trilo 4: obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Trilo 4+1: obsazenost 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Quadri 6: obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Quadri 6+1: obsazenost 7 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 1 lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Penta 8: obsazenost 8 osob, 4 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Penta 8+1: obsazenost 9 osob, 4 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 1 lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat