Vyhledat zájezd

Villa Dorin

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
11 °C - Jasno

Ubytování

Villa Dorin nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování v šesti až sedmilůžkovém apartmánu, bližší popis daného typu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

Check-in: 14:00-18.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha

Villa Dorin je situovaná v historickém centru oblíbeného letoviska Makarska a 300 m od krásné oblázkové pláže. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Popis

Kvalitně vybavený apartmán s příslušenstvím. Součástí apartmánu je vybavený kuch. kout s ledničkou a sporákem, vlastní soc. zařízení, pračka, klimatizace, TV/SAT,WI-FI připojení a velká letní terasa s venkovní kuchyňkou a grilem. Parkování na ulici před domem.

Oblázková: jen 300 m od vily. Pozvolný přístup do moře.
Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km je umístěna v zátoce chráněné borovicovým hájem, je sypaná drobnými oblázky a hrubým pískem a postupně se spouští do moře. Tato pláž je vyznamenána Modrou vlajkou. 
V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

Sport a zábava

Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje.
S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se odvíjí tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat