Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Pokoje Adriatiq Resort Fontana

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Hvar - Jelsa

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Oblačno
13 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 985 Kč

Dostupných: 80 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Pokoje comfort** - dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky situované na mořskou stranou, rekonstruované pokoje v roce 2003 se nacházejí v menších v menších pavilonech poblíž moře a jsou obklopené borovým lesem a oleandry. Pokoje jsou vybavené SATV, fénem, telefonem a ventilátorem. Pokoje jsou v 1. patře a mají francouzské okno. Možnost dětské postýlky - na vyžádání.

Pokoje comfort s terasou ** - dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky situované na mořskou stranu a v přízemí, rekonstruované pokoje v roce 2003 nacházejí se v menších pavilonech poblíž moře a jsou obklopené borovým lesem a oleandry. Pokoje jsou vybavené terasou, SATV, fénem, telefonem a ventilátorem. Možnost dětské postýlky - na vyžádání.

Pokoje classic s balkonem** - dvoulůžkové pokoje s balkonem, pokoje se nacházejí ve 2 větších depandancích a byly rekonstruované v roce 2006. Pokoje jsou vybavené  balkonem , SATV telefonem a ventilátorem. Možnost dětské postýlky.

Pokoje standard** - dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky se nacházejí v malých pavilonech, jsou vybavené  koupelnou s WC, SAT-TV, telefonem a ventilátorem. Pokoje jsou v 1. patře s francouzským oknem nebo v přízemí s terasou.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Poloha

Adriatiq Resort Fontana se rozkládá v příjemném prostředí obklopen piniemi, blízko moře ve středisku Jelsa na Hvaru.

Popis

Resort se skládá z malých pavilonů a má celkem 346 ubytovacích jednotek – apartmány i pokoje různých kategorií, které nabízí příjemnou dovolenou. V hlavní budově najdete restauraci, bar a fitness.  Recepce je společná pro celý resort a je poblíž hlavní ulice.

Resort nabízí: 2 venkovní bazény (včetně dětského) s mořskou vodou se slunečníky a lehátky, restauraci, tenisové kurty, stolní tenis, volejbal, aerobic, basketbal, fotbal (vnitřní i venkovní), Beauty a Spa, Fitness, bar u bazénu, směnárnu, půjčovnu aut, parkování zdarma.

Pláže: oblázkové a betonová plata, vzdálené asi 100 m od resortu, přímo pod resortem je přírodní kamenitá pláž.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat