Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sirena

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Hvar

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Oblačno
7 °C - Oblačno

Popis

Hotel Sirena leží v klidné zátoce Mala Garška 2 km od centra historického města Hvar. Město je výborným výchozím bodem pro výlety do okolí např. na výletní plavbu na ostrovy Pakleni otoci - skupinu 11 ostrovů, na jejichž plážích je krásné koupání. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a z 5 pavilonů. V hlavní budově hotelu je k dispozici recepce, bufetová restaurace, pizzérie, bar na pláži a All inclusive bar (pouze pro klienty s All inclusive programem), internetová kavárna, možnost Wi-Fi připojení na recepci. TV místnost, mini fitness studio, malý krytý bazén a animační programy pro děti i dospělé. Na pláži jsou k zapůjčení šlapadla, v hotelu pak za poplatek kola nebo skútry. All inclusive program zahrnuje také pronájem plážových lehátek. Koupání: oblázková, místy betonová plata.

Ubytování

Ubytování je možno ve dvoulůžkových pokojích nebo ve zrekonstruovaných pokojích za příplatek. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu, WC, telefonem, balkonem. Většina pokojů je směrována na moře. Pokoje s příplatkem jsou určeny jen pro 2 osoby, prošly rekonstrukcí a mají klimatizaci a balkon.

Poloha

Tento ostrov, kolébka turistiky na Jadranu, je také nazýván "ostrovem slunce". Je nejdelším ostrovem v Jadranu a rovněž je pokládán za jeden z nejkrásnějších. Kromě toho je Hvar s jedinečným kulturním a historickým dědictvím (s nejstarším divadlem v této části Evropy z roku 1612), které doplňuje přirozenou krásou ostrovní přírody. Na ostrově je 27 letovisek, které mohou turisté využít pro rekreaci (Hvar, Starigrad, Jelsa, Vrbovska, Milna aj.)

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. All inclusive program zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně točených nápojů a kávy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat