Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sirena

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Hvar

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Ubytování

Ubytování je možno ve dvoulůžkových pokojích nebo ve zrekonstruovaných pokojích za příplatek. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu, WC, telefonem, balkonem. Většina pokojů je směrována na moře. Pokoje s příplatkem jsou určeny jen pro 2 osoby, prošly rekonstrukcí a mají klimatizaci a balkon.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. All inclusive program zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně točených nápojů a kávy.

Popis

Hotel Sirena leží v klidné zátoce Mala Garška 2 km od centra historického města Hvar. Město je výborným výchozím bodem pro výlety do okolí např. na výletní plavbu na ostrovy Pakleni otoci - skupinu 11 ostrovů, na jejichž plážích je krásné koupání. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a z 5 pavilonů. V hlavní budově hotelu je k dispozici recepce, bufetová restaurace, pizzérie, bar na pláži a All inclusive bar (pouze pro klienty s All inclusive programem), internetová kavárna, možnost Wi-Fi připojení na recepci. TV místnost, mini fitness studio, malý krytý bazén a animační programy pro děti i dospělé. Na pláži jsou k zapůjčení šlapadla, v hotelu pak za poplatek kola nebo skútry. All inclusive program zahrnuje také pronájem plážových lehátek. Koupání: oblázková, místy betonová plata.

Poloha

Tento ostrov, kolébka turistiky na Jadranu, je také nazýván "ostrovem slunce". Je nejdelším ostrovem v Jadranu a rovněž je pokládán za jeden z nejkrásnějších. Kromě toho je Hvar s jedinečným kulturním a historickým dědictvím (s nejstarším divadlem v této části Evropy z roku 1612), které doplňuje přirozenou krásou ostrovní přírody. Na ostrově je 27 letovisek, které mohou turisté využít pro rekreaci (Hvar, Starigrad, Jelsa, Vrbovska, Milna aj.)

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat