Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Turistický Resort Resnik

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Kaštel

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Možnost deště
10 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 281 Kč

Dostupných: 230 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Turistický resort Resnik se nachází mezi letoviskem Trogir a Split. Resort se skládá z hotelu a bungalovů, které leží asi 4 km od města Trogir a asi 5 km od města Split. Resnik nabízí mnoho sportovního vyžití a je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro klienty, kteří dávají přednost odpočinku. Upozorňujeme klienty na blízkost mezinárodního letiště Split. Toto je vzdáleno od města Trogir cca 2 km, od střediska Resnik cca 1 km.
Od moře: Asi 50.
Od centra: Asi 2 000.

Popis

V resortu se nachází centrální klimatizovaná recepce a restaurace. Hosté mají k dispozici aperitiv bar, gril bar, terasu, tavernu, obchod, parkoviště, WI-FI na recepci a v restauraci.
Oblázková: asi 50 m od resortu, s pozvolným vstupem do moře. Lehátka na pláži za poplatek (30 KN/lehátko/den, hradí se na místě).

Sport a zábava

Nabízí se zde velké množství sportovního vyžití - tenis, stolní tenis, aqua aerobic, gymnastika, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, hřiště fotbalové, od 18.6. do 31.8. animační programy pro děti 4 -12 let od 10.00 -17.00 hod. (každý den, kromě soboty). Bezdrátový internet je možný na recepci a u baru zdarma. Za poplatek na místě si lze půjčit kolo, nebo vyzkoušet školu potápění.

Stravování

All inclusive - švédský stůl, snídaně- 7:00-9:30, oběd- 12:00-14:00, večeře- 18:30-20:30, točené domácí alkoholické a nealkoholické nápoje, od 10:00 do 22:00 hod. v centrální restauraci: pivo, vína červená a bílá, voda, ovocné šťávy, od 16.00 do 17.00 hod. zmrzlina pro děti (každý den, kromě soboty). Zdůrazňujeme, že strava i nápoje se konzumují v centrální budově a na terase, nesmí se vynášet na pláž a do bungalovů.

Ostatní


Tipy: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: město samo nabízí řadu možností jak prožít zábavu, jedná se zejména o diskotéky a kluby, noční bary, mnoho pohostinských zařízení k příjemnému posezení venku i uvnitř. Zajímavými kulturními zařízeními jsou i zdejší muzea s velmi cennými exponáty. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových pokojích v pavilonu s možností přistýlky nebo v malých zděných bungalovech s terasou s TV, rekonstruovaných. Klimatizace možná v typu SUITE na vyžádání předem za příplatek (není ve všech). Při obsazení bungalovu 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 6 let - OBĚ DĚTI JSOU ZDARMA!! Při obsazení bungalovu 2 dospělými osobami a 3 dětmi (z toho 2 děti ve věku do 6 let): jedno dítě je ZDARMA NA PŘISTÝLCE, druhé dítě je ZDARMA BEZ NÁROKU NA LŮŽKO a třetí dítě do 10 let věku platí 50% z ceny dospělé osoby.
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, 14 m2, 1-lůžkový pokoj s vlast. sociální zařízení, SAT/TV, telefon, balkon.
P 1/2+1.
Obsazenost 2-3 osoby, 19 m2, 2-lůžkový pokoj s francouzským lůžkem a možností jedné přistýlky pro dítě do 12 let, vlast. sociální zařízení, SAT/TV, telefon, balkon.
P 1/2+1 AC.
Obsazenost 2-3 osoby, 19 m2, 2-lůžkový pokoj s francouzským lůžkem a možností jedné přistýlky pro dítě do 12 let, vlast.sociální zařízení, SAT/TV, telefon, klimatizace (za poplatek), balkon.
BGW 1/2+2.
Obsazenost 2-4 osoby, 24 m2, 2-lůžková ložnice s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, balkon.
BGW 1/4.
Obsazenost 2-4 osoby, 28 m2, 2-lůžková ložnice s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, balkon.
BGW 1/4 AC.
Obsazenost 2-4 osoby, 28 m2, 2-lůžková ložnice s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, balkon, klimatizace (na vyžádání).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat