Vyhledat zájezd

Hotel a depandance Labineca

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac

Strava All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Depandance Labineca, Letecky výhodně
Hotel Labineca
Hotel Labineca
Hotel Labineca, Letecky výhodně
Počasí
4 °C - Déšť
Cena za osobu od 8 691 Kč

Dostupných: 51 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Recepce, restaurace, směnárna, bar, kavárna, bazén se sladkou vodou, sauna, suvenýry, bankomat, krytý bazén (otevřený mimo sezonu), omezený počet bezplatných parkovacích míst před hotelem + hlídané parkoviště 5 EUR/den. Hotel má tři typy pokojů: Comfort, Premier a Standard. Komfortní pokoje jsou umístěny v hlavní budově. Premier pokoje jsou 50 m od hlavní budovy, v dalmatských dvoupatrových vilách. Standardní pokoje se nachází 50 metrů za budovou hotelu.
Pro děti: dětský bazén, animační program, minidisco.Internet: WiFi zdarma, internetový koutek za příplatek.

Ubytování

Hotel: Comfort – 2lůžk. pokoje s možností přistýlky nebo family pokoje orient. na mořskou stranu, SAT/TV, minibar, telefon, koupelna s WC, fén, balkon, AC. Standard family – 2lůžk. pokoje s možností přistýlky nebo 2lůžk. pokoj s možností přistýlek – rodinný pokoj, s obyt. místn. s gaučem vhodným pro 2 malé děti, koupelna s WC, SAT/TV, telefon, AC, balkon. V depand. doporučujeme si přikoupit mořskou stranu. Premier – 2lůžk. pokoje s možností přistýlky, koupelna/WC, fén, SAT/TV, telefon a balkon. AC. Pokoje premier family se 2 ložn. a obýv. pokojem s gaučem pro 2–5 os. stejně vybavené jako 2lůžk. pokoj. Všechny Comfort a Premier pokoje mají přímý výhled na moře.

Stravování

All inclusive.
All inclusive: plná penze formou bufetu, 1× týdně dalmatská večeře, nápoje během jídla a u bazénu 10.00-23.00 hod. (místní alko a nealko nápoje), káva s koláči 16.00-17.00 hod. noční občerstvení 22.00-22.30 hod, animace, šipky, kulečník, kuželky, basketbal, volejbal, 2x týdně živá hudba.

Ostatní

Výhodný poměr mezi kvalitou a cenou, hotel přímo na pláži, bohatý program zahrnující služby all inclusive.
Poznámka: ,

.

Poloha

Hotel se nachází v západní části Gradacu a skládá se z hotelu a depandance, přímo u oblázkové pozvolné pláže. Přístup na pláž je po schodech.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat