Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Aparthotel Milenij

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Oblačno
7 °C - Oblačno

Poloha

Aparthotel Milenij svým moderním a uceleným komplexem služeb směřuje k efektivnímu uspokojení každého zákazníka. Hotel je situován přímo na kamenné pláži v Bašce Vodě, což je jedna z nejatraktivnějších destinací v Dalmácii. Trasa z letiště do hotelu je dlouhá 70 km.

Popis

recepce, a la carte restaurace, dva koktail bary, TV kout, internetový kout, WI-FI připojení, malá posilovna, masážní salón, sauna, kosmetický salón, venkovní bazén, bezbariérový přístup, dva výtahy. se nachází hned vedle hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k zapůjčení za příplatek. Možnost zapůjčení loděk.

Ubytování

Hotel nabízí 5 typů dvoulůžkových apartmánů jejíchž součástí vybavení je obývací pokoj, ložnice, kuchyňka, koupelna, která se vybavením liší dle typů apartmánů ( 1. typ pouze vana či sprcha, 2. a 3. typ jacuzzi, 4. a 5. typ jacuzzi a samostatně sprchový kout) dále je součástí apartmánů buď terasa nebo balkón s výhledem na moře. Každý apartmán má k dispozici telefon, WI-FI připojení, budík, klimatizaci, televizi, fén, trezor a přímý přístup do podzemních garáží a na pláž.

Stravování

Snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Ostrava) Split, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Splitu, let na trase do Prahy (Ostravy).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat