Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Mobilhomy Fede Baško Polje

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra - Baška Voda

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Oblačno
9 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 419 Kč

Dostupných: 128 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Vybavená kuchyně s ledničkou v obývacím prostoru, ložnice – manželské lůžko/oddělená lůžka/ rozkládací pohovka v obýváku, klimatizace, TV/SAT, terasa posezením 4x 2,5 m, koupelna, plocha 24 –32 m2; blíže k moři: I.linie/ dále od moře: II.linie.

Stravování

Vlastní

Poloha

Od pláže - 500 m - 700 m od pláže - oblázky a pozvolné vstupy, od centra - 1 km Baška Voda.

Popis

Komfortně vybavené moderní mobilhomy jsou umístěny v jednom z nejpopulárnějších rezortů na Makarské riviéry, v letovisku Baška Voda, v rezortu Baško Polje. Letovisko je známé 2 km dlouhou promenádou z Makarské do Bašky Vody, podél vyhlášených oblázkových pláží s barya stánky, sportovištěmi. Rezort je situován do piniového háje. Průzračné moře, stálé klima, pozvolně se svažující dlouhé bělostné pláže, to vše naleznete v Baško Polje na Makarské riviéře. Cenu mobilhomu určuje jeho umístění v I. a II. linii.

Recepce, parková úprava, restaurant, supermarket, café bar, směnárna, bankomat, sportovištěna nohejbal, košíkovou, plážový volejbal, stolní tenis, petang, dětské hřiště.

Ostatní

Komfortní ubytování za nejlepší cenu ve vyhlášeném letovisku

Příplatky na místě: vratná kauce za mobilhome 100.0 EUR (apartmán), povinný příplatek za závěrečný úklid 30.0 EUR (apartmán / týden).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat